Náš tým

Viking

Ve skautu jsem přes deset let, nyní jako vedoucí družiny Sýkorek.
Mimo skaut jsem hlavně studentem chemie a ve volném čase rád koukám na filmy a seriály.
Mezi má oblíbená jídla patří lasagne a špagety a rád si vychutnávám kávu.

Cibule

Cibule skautuje na 20 let. Věnuje se věkové kategorii skautek a skautů, případně roverů. Zastává názor, že v oddílové radě jsme si všichni rovni. Ve volném čase učí, pracuje často o prázdninách a víkendech. Je ranní ptáče a občas i dotahovač.

Cimzawin

Cimzawin je ve skautu od roku 2004. Donedávna vedla družinu skautek a skautů, nyní žádnou družinu nevede, ale v oddíle zůstává, je členkou revizní komise a má na starosti zápisy ze střediskových rad. Pracuje v bance, zajímá se o ekologii a ve volném čase ráda čte nebo běhá. Miluje čokoládu a těstoviny.

Honza

Jako člen původní družiny Mravenců již skautuji nějakou tu dekádu. Aktuálně jsem zástupcem vedoucího koedukovaného oddílu. V minulosti jsem se podílel čtyři roky na vedení družiny Ptakopysků. Vyskytuji se téměř všude, kde je organizace, tabulky, technika a finance oddílu. Studuji obor IT a při troše volného času i rád cestuji. Dobrá káva je základ.

Strom

Ve skautu jsem už přes šest let. Poslední dva roky vedu skautskou družinu Čápů, a před tím jsem pomáhal při vedení družiny Zelených Háďat. Studuji technické lyceum a ve volném čase se rád zajímám o programování, linux a tyhle srandy. Krom těchto technických srand rád jezdím na kole.

Danda

Ahoj! Já jsem Danda a do skautu chodím už přes 10 let. Momentálně vedu vlčata a světlušky v družině Puštíků a studuji na Zemědělské univerzitě v Praze.
Baví mě různé druhy sportů, nedávno jsem se začala věnovat historickému šermu. Kromě sportu se ve svém volném čase také dívám na seriály, čtu nebo chodím s kamarády na výlety.
Jídlo mám celkově moc ráda. Jen mě trochu omezuje celiakie a kdybych si měla vybrat mezi zeleninou a masem, maso vyhrává na plné čáře.

Panda

Nazdar, mně se říká Panda. Skautuju od svých osmi let (teď je mi sedmnáct). Patřím do družiny Jestřábů, kterou jsme nedávno založili. Mimo skauta trávím nejvíc času ve škole, jsem studentem všeobecného gymnázia. Volný čas trávím nejraději hraním deskovek, lezením nebo cestováním. Jsem velký milovník puťáků, diskuzí a všech srandiček, vtípků, blbostí či hloupých sázek.

Anička

Ve skautu jsem začala nedávno. Jsem takový dospělý začátečník. Jsem druhý vedoucí skautské družiny Čápů.
Ráda sportuju, nejraději mám lezení a akrobacii na šálách.
Mám ráda dobré jídlo, dobře napsané knížky, všechna zvířata, přírodu a hlavně kytky. A taky ráda vyrábím a maluju.

Jejda

Učím v alternativní škole v Praze, hlavně předškoláky a děti s individuálními potřebami. Jako instruktor na vůdcovském kurzu Ursus se zaměřuji na pedagogiku, psychologii a seberozvoj. Vedla jsem všechny věkové kategorie v našem středisku a momentálně vedu oddíl, který jsem pomohla založit. Mám ráda smysluplnou práci, vaření, pečení, audioknihy a levandulovou zmrzlinu z Crème de la Crème.