Tábor 2024

• 13. 7. : Příjezd ze zkrácené části tábora
  • 20. 7. : Příjezd z tábora a vykládání
Nakládání a odvoz zavazadel

Všechna zavazadla se budou odevzdávat v den nakládání (28.6.)  na parkovišti vedle Čakovického zámečku v odpoledních hodinách. Na nakládání zveme všechny členy oddílu, kteří mají zájem přiložit ruku k dílu a pomoct nám s nakládáním nejen kufrů, ale i všeho materiálu. Přesný čas, jak odevzdávání kufrů, tak nakládání upřesníme včas před táborem.

Odjezd na stavěčku

Na stavěčku odjíždíme večer hned po nakládání 28.6. Skauti, kteří odjíždějí, nechť si zabalí věci na spaní (spacák, karimatku) a pracovní potřeby pro stavbu tábora zvlášť. Nejlépe do krosny, aby k nim měli během stavěčky lepší přístup. Tyto zavazadla se odevzdávají až na konci, aby k nim byl během stavěčky přístup.

Kdo jede na stavěčku, musí si s sebou vzít podepsané prohlášení o bezinfekčnosti s datem odjezdu (28.6.).

Odjezd dětí na tábor

Odjezd bude 1.7. ráno/dopoledne, spoj, čas a místo srazu bude ještě upřesněno. Během odjezdu bude potřeba odevzdat podepsané prohlášení o bezinfekčnosti s datem odjezdu na tábor (1.7.2024) a pravidelně užívané léky s dávkováním. S sebou kromě bezinfekčnosti a léků také jídlo a dostatek pití. Do tábora se bude ze zastávky docházet asi 6 kilometrů a předpokládáme, že bude vedro.
Na tábor jedeme v kroji a šátku, také doporučujeme obout boty vhodné k chůzi.

Odjezd z tábora po druhém týdnu

Pokud si pojedete pro své dítě ze zkrácené části tábora, rádi vás přivítáme dne 13. 7. dopoledne. Prosíme vás, abyste nechali své vozidlo v zatáčce před lesem, neboť je vjezd do lesa zakázán. To znamená, že nebudete moci pokračovat autem přímo do tábora. Místo setkání je přesně zde

I děti, které odjely po druhém týdnu a mají zájem nám ještě pomoci, zveme k vykládání kufrů u skladu v Čakovicích. Čas upřesníme včas koncem tábora.

Příjezd z tábora

Z třetího týdne vyrážíme brzy ráno 20.7. hromadnou dopravou a po příjezdu se ještě sejdeme u skladu, kde budeme vykládat kufry a materiál. Při vykládání velice oceníme pomoc co nejvíce členů oddílu. Někteří jedinci ještě zůstanou na tábořišti a pomohou s dokončením nakládání na místě poté, co ostatní odejdou na vlak, a do Prahy se s námi dopraví auty. Počítejte prosím tedy, že zakončení bude v Čakovicích v odpoledních hodinách (obvykle 4 – 5 hodina). Přesný čas a místo upřesníme před odjezdem z tábora.

Korespondenční adresa

Skautský tábor Athabaska,
Číměř 12,
Číměř, 378 32

Chtěli bychom upozornit na státní svátek 5.7. během prvního týdne tábora. Dopisy, které chcete, aby dětem došly na začátku tábora je tedy nutné odeslat nejpozději již v pátek 28.6.

Pokud byste nám rádi pomohli, opět na tábor oceníme přebytky domácích marmelád, kompotů, medu… popřípadě například buchtu na stavěčku.

Těšíme se na táboře 🏕

Je Vám nějaká informace nejasná nebo se potřebujete na něco doptat? Neváhejte nám napsat v sekci Kontakt.

Přihlašte se k odběru novinek

Již nikdy nepřijdete o aktuality a nové výlety.